Aktuální nabídky pracovních pozic

Spelsberg je jedním z předních mezinárodních výrobců v oboru elektro a působí především v oblasti elektroinstalační techniky a výroby skříní. Rodinná společnost vyvíjí, vyrábí a prodává výrobky a systémy pro

elektrotechniku a průmysl a je považována za kompetentního řešitele veškerých úkolů týkajících se výroby skříní. Spelsberg je již déle než 110 let zárukou bezpečnosti, vysoké kvality a technické výkonnosti a disponuje vlastními zkušebními laboratořemi s certifikací VDE a UL. Sortiment zahrnuje více než 5.000 výrobků, které jsou plošně k dispozici, a patří k nim odbočné skříně, malé rozvaděče, svorkovnicové skříně, elektroměrové a průmyslové skříně. Navíc jsou dle požadavků zákazníků vyvíjena, testována a vyráběna individuální řešení. 

Společnost je s vlastními dceřinými společnostmi a prodejními partnery aktivní po celém světě a ve své hlavní správní centrále v Schalksmühle (NRW), ve výrobním závodě v Buttstädtu (Durynsko), jakož i v dceřiných společnostech, zaměstnává zhruba 450 spolupracovníků.

Kvalifikovaní spolupracovníci pracují v týmovém duchu a jsou vysoce motivovaní díky nejmodernějším technologiím a metodám a vyrábějí inovativní výrobky a řešení pro naše zákazníky.

Práce u společnosti Spelsberg

Více ke kariéře u společnosti Spelsberg

Více k tomu