Inženýrské umění z Německa

Každý, kdo je odpovědný za průběh procesů, ví, jak vysoké mohou vzniknout náklady způsobené při výpadku výroby, při údržbě a při prostojích. Prevenci zde poskytují robustní a bezúdržbová řešení s dlouhou životností, která jsou k nezaplacení.

Spelsberg se již více než 100 let pohybuje v mnoha oborech, které se zabývají výrobou krabic, rozvaděčů a skříní, které se vyznačují jak znamenitou kvalitou značky, tak výborným poměrem výkonu a ceny.

Témata jako je průmysl 4.0, Smart Metering nebo elektromobilita zajišťují, že vysoce kvalitní elektronika dobývá i poslední kouty budov jakéhokoliv typu. Bezpečné a jednoduché zapojení naší elektroniky a ochrana citlivých konstrukčních dílů patří k našim stěžejním kompetencím. Tak neustále rozšiřujeme náš sortiment, aby vyhovoval také novým trendům v technice budov a elektrických instalacích. 

Někdy dochází k problémům, protože s výrobky vyrobenými „ve velkém“ se nedostanete dál. V takovém případě potřebujete velmi specifickou skříň a hledáte někoho, kdo se v této oblasti vyzná, kdo zná jak celosvětové normy, tak pracovní postupy instalatéra, který musí později provést zapojení.

Jakmile je třeba vyřešit komplexní případ, pak velké společnosti sázejí na Spelsberg – specialistu v oblasti výroby skříní se zkušenostmi, s kompetencí v elektrotechnice a výrobě skříní a se sítí dodavatelů, kteří si se vším dokáží poradit. Vlastní stavba prototypů, zkušební laboratoře s certifikací VDE a UL a moderní strojový park s výkonnými obráběcími centry