Bezpečnost v nákupním centru

Pro zabezpečení kabelových elektrických systémů v případě požáru je v nákupním centru Limbecker Platz v Essenu upřednostňována řada robustních skříní WKE od společnosti Spelsberg.

„Elektrická instalace odolná proti požáru zajišťuje v naléhavém případě, aby životně důležité elektrické systémy jako je nouzové osvětlení, ventilační zařízení, výtahy a zařízení k záchraně lidských životů a k likvidaci požáru zůstávala v provozu a spolehlivě fungovala“, říká Thomas Decker, generální ředitel společnosti Elektro Decker GmbH. „Tímto jsme zavázáni vůči našim zákazníkům a dodáváme vždy spolehlivé služby v oblasti elektro. U velkého projektu jako je Limbecker Platz v Essenu potřebujeme výrobky na kvalitativně vysoké úrovni, proto i zde důvěřujeme řešením od společnosti Spelsberg.“

Protipožární krabice řady skříní WKE od společnosti Spelsberg používané v Essenu zaručují spolehlivou protipožární instalaci. V případě požáru zajišťují výrobky testované a certifikované institutem VDE a institutem pro testování materiálů (MPA) podle DIN 4102 část 12 v kombinaci s příslušně schválenými kabely a instalačními systémy zachování funkčnosti elektrických systémů po dobu až 90 minut. Krabice jsou zhotoveny z mimořádně robustního, bezhalogenového duroplastu a zabraňují pronikání cizích těles.