Případové studie z průmyslu

Skříň Spelsberg chrání citlivé systémy pro kontrolu vody

Technika měření vody vyžaduje právě v průmyslovém prostředí používání vysoce kvalitních komponent, neboť jsou zde nezbytné precizní kontroly nejrůznějších parametrů. Společnost Analytical Technology Inc. je specialistou přes systémy měření vody a nabízí rozsáhlý sortiment dvouvodičových měřicích převodníků prostřednictvím systémů analýz s regulátory PID až po přenosné testovací přístroje pro určování obsahu ozonu, chlóru nebo fluoridu.

Jako u všech technologií pro kontrolu procesu je důležité, aby systémy analýz pracovaly bez výpadků a nepřesného měření hodnot, neboť jinak by mohlo docházet k ohrožení lidí a v důsledku poruch a prodlev by u zařízení hrozily vysoké náklady. Jemná elektronika musí být proto spolehlivě chráněna skříní, která je vhodná speciálně pro tuto oblast použití. Společnost Analytical Technology Inc. proto důsledně upřednostňuje skříně od společnosti Spelsberg.

Jejich robustní konstrukce umožňuje bezpečný monitoring ve všech oblastech použití, jako např. při čištění odpadních vod, u průmyslové chladicí vody nebo u vody na mytí v potravinářském průmyslu.

Chris McTear, technický manažer ze společnosti Analytical Technology Inc. říká: „Pro mnoho našich zákazníků je důležité, aby byly parametry zajišťující bezpečný a hygienický provoz jejich aplikací neustále monitorovány. Sázejí na kvalitu a spolehlivost našich výrobků.

Z toho důvodu používáme pouze komponenty od výrobců, kterým důvěřujeme. Společnost Spelsberg je předním výrobcem vysoce kvalitních skříní. Víme, že skříně Spelsberg odpovídají našim vysokým nárokům a umožňují jednoduchou instalaci“.

U společnosti Analytical Technology se používá celá řada výrobků od společnosti Spelsberg, mimo jiné průmyslové skříně TK, odbočné krabice Abox a malé rozvaděče AK.