Pro zjednodušení používání této stránky, využívá tato stránka cookies. Jejím použitím souhlasíte s používáním cookies. OK

Prostor pro rozvoj

Práce ve společnosti Spelsberg

Úspěšná historie společnosti Spelsberg je výsledkem týmové práce jejích zaměstnanců. Odměnou za tuto týmovou práci na všech úrovních je vysoká angažovanost a dlouholetá sounáležitost zaměstnanců s podnikem. Bez nápadů a motivace našich pracovníků bychom totiž nebyli tam, kde jsme dnes.

Z tohoto důvodu podporujeme další vzdělávání našich zaměstnanců a chceme jim dát prostor, aby se v rámci našeho podniku mohli dále rozvíjet. Na trh denně přicházejí nové technologie, proto je důležité, abychom díky odpovídajícím odborným kompetencím našich pracovníků drželi krok s technickým rozvojem. V našem týmu panuje velmi dobrá kolegiální pracovní atmosféra. V takovém prostředí je dostatek prostoru pro nové nápady.

Kromě práce láká naše lokalita v malebné krajině Vestfálska bohatou nabídkou volnočasových aktivit, např. nakupováním v Lüdenscheidu, turistickou stezkou Rothaarsteig nebo lyžováním v areálu Winterberg. Díky nedaleké dálniční křižovatce Lüdenscheid-Nord je to jen půlhodinka jízdy do metropole Porúří – Dortmund.

Seznamte se v Spelsberg

Od průmyslu k  Bachelor of Engineering - Nabízíme vám správné školení pro všechny.

Více