Pro zjednodušení používání této stránky, využívá tato stránka cookies. Jejím použitím souhlasíte s používáním cookies. OK

Nejvyšší kvalita pro průmysl

Čím je společnost Spelsberg jedinečná

Kdo sází na bezpečnost a ověřenou kvalitu značky, je ve společnosti Spelsberg v dobrých rukou. Klademe maximální důraz na testované výrobky. Pro více než 100 milionů vstřikovaných dílů, které ročně vyrábíme, používáme vysoce kvalitní suroviny, a to výhradně jakostní evropský materiál.

Z něj připravujeme směsi pro celkem 400 typů výchozího materiálu – 95 procent podle vlastních receptur. Zvláště robustní a odolné výrobky kromě toho označujeme pečetí průmyslové kvality iQ. Do této kategorie spadají výrobky pro instalace ve vlhkých prostorách, chráněných venkovních prostorách a také na hořlavém podkladě nebo pracovištích ohrožených požárem. Všechny krabice a skříně, které se na těchto místech používají, musejí být odolné a bezpečné. Naše výrobky v průmyslové kvalitě se používají ve všech myslitelných oblastech, od zahradnictví až po přístavy, od chemického průmyslu až po zábavní parky. Sázíme přitom na mimořádnou robustnost a dlouhou životnost.

Další informace

Spelsberg Produkty jsou Made in Germany.
Vyrábíme výhradně v Německu v našich výrobních zařízení Schalksmühle a Buttstädt.

Více