Práce u společnosti Spelsberg

Úzká a důvěryplná spolupráce, ploché hierarchie a otevřená komunikace jsou důležitými pilíři našeho úspěchu. Tak dokážeme vytvořit příjemnou inovativní atmosféru, udržujeme ve společnosti know-how a nabízíme našim zákazníkům komplexní servis týkající se našich výrobků.

Skutečnost, že jsou naši zaměstnanci společnosti Spelsberg spokojeni, je patrná z nízké fluktuace a vysoké identifikace se společností. Výrobou skříní se nezabývá pouze čtvrtá generace rodiny Spelsberg – u společnosti Spelsberg již pracovali také předci mnoha dnešních spolupracovníků. 

Kdo chce u společnosti Spelsberg dělat kariéru, musí být absolutním týmovým hráčem a musí cítit odpovědnost za osud společnosti – ať už je na jakékoliv pozici. Každý spolupracovník je důležitý a každý úkol zasluhuje, aby byl zpracován pečlivě a angažovaně. Zjednodušit práci našim zákazníkům – v tom vidíme náš nejvyšší cíl, k němuž svým dílem přispívá každý pracovník společnosti Spelsberg.

Podporovat další vzdělávání

Zaměstnanci společnosti Spelsberg mají zásadní vliv na úspěchy společnosti.  Vysoká angažovanost a dlouholetá přináležitost spolupracovníků jsou odměnou za tuto týmovou práci na všech úrovních. Neboť bez nápadů a ochoty k podávání výkonů by zaměstnanci společnosti Spelsberg nebyli tam, kde dnes jsou.

Dobrých výsledků se dosáhne pouze tehdy, pokud všichni vědí, co dělají. Proto klademe nejvyšší důraz na vzdělání a další vzdělávání našich týmů a každému jednotlivci u nás dáváme možnost dalšího osobního rozvoje. Nové technologie, nové zákonné specifikace nebo také aktuální trendy v instalační technice s sebou přinášejí nutnost neustálého vývoje sortimentu výrobků, výrobních metod a také komunikace s našimi zákazníky. To se podaří pouze tehdy, pokud budou vědomosti pracovníků v daném oboru udržovány vždy na co nejvyšší úrovni. Kdo je zvídavý a je připraven se po celý život učit, je u společnosti Spelsberg na správné adrese!

V našich týmech vládne dobrá, kolegiální pracovní atmosféra. V takovém prostředí je mnoho možností pro nové nápady; zde se dá skutečně pohnout ledy. 

Ovšem nejen práce u společnosti Spelsberg – ale také naše stanoviště v malebné krajině v Sauerlandu a pestrý volnočasový program mají co nabídnout. Turistika na Rothaarsteigu, jízda na lyžích v zasněžených horách nebo kultura, sport nebo nákupy v Porúří – nabídky v bezprostřední blízkosti jsou velmi pestré. Pokud se rozhodnete pro výjezd BAB Lüdenscheid sever, máte před sebou jen půl hodinu jízdy do metropole Porúří, do Dortmundu.

Aktuální nabídky pracovních pozic

Zde najdete aktuální nabídky pracovních pozic u společnosti Spelsberg.Více k tomu

Start kariéry u společnosti Spelsberg

Od obchodníka v průmyslu až po bakaláře v inženýrství – Spelsberg má pro každého vhodnou nabídku vzdělání.Více k tomu