Verbaute Elektronik in Ortbeton von Spelsberg, Unterputzdosen für Ortbeton

Spelsberg: Řešení pro betonové konstrukce

Beton je základem mnoha staveb. Ať už v komerční nebo bytové výstavbě – v obou oblastech je efektivita betonových konstrukcí velmi uznávaná. Neboť krátká doba výstavby, kombinovaná s vysokým stupněm předvýroby, potvrzují efektivitu použití betonu.

V porovnání s ostatními způsoby konstrukce je zde však nesmírně důležitá dobře naplánovaná a výkonná elektrická instalace.

Chytrá řešení od společnosti Spelsberg

Přesně to nabízejí řešení pro betonové konstrukce od společnosti Spelsberg. Jsou vhodné jak pro zabudování do staveništního betonu , tak i pro stavbu z prefabrikátů.

Spínací a přístrojové krabice, krabice do lehkého betonu, instalační krabice, univerzální skříně pro světelnou instalaci, jakož i stěnové a stropní přechody systémů IBT společnosti Spelsberg lze před vlastním betonováním bezproblémově upevnit v bednění a následně zalít.
Výrobky IBT vykazují mimořádně velkou stabilitu a pevnost a bezpečně uzavírají vnitřní prostor před betonem a zaručují bezpečnou stabilní polohu.

Pro komfortní a pohodlné zaintegrování halogenových světel nebo světel LED, reproduktorů a vysoce kvalitní elektroniky jako jsou komponenty KNX nebo transformátory, do betonových stropů, vyvinula společnost Spelsberg systém IBTronic. Díky patentované technice podpěrných vzpěr mohou být skříně stejnoměrně bezpečně nasazeny ve vodorovném a svislém bednění.
Tyto a další technologie pro betonové konstrukce zajišťují různá a stabilní řešení pro elektrickou instalaci používanou v nejrůznějších stavbách.

další informace

Stabilní typ konstrukce

Při sanaci budov ve staré části města Drážďany byl použit program IBT společnosti Spelsberg. Historické fasády v kombinaci s instalačním řešením 21. století.

Případové studie betonových konstrukcí

Reference

  • Věž Henninger Turm Frankfurt
  • Věž RWE Tower, Dortmund
  • Limbecker Platz Essen
  • Quartier Belvedere Vídeň
  • Věž ÖBB-Tower
  • Vídeň věž Twin Tower
  • JVA Billwerder Hamburk