Bezpříkladné spojení kompetencí

pro zážitek vytvořený zákazníkům na míru

Mnoho procesů probíhajících v rámci společnosti se vyrovnávají za sebou jako jednotlivé spojovací články řetězu. Pouze silné spojení jednotlivých komponent dává řetězu jako celku stabilitu. Každý článek řetězu přitom významně přispívá k úspěchu.

To je důvod, proč ve společnosti Spelsberg věnujeme velkou pozornost každé sebemenší části našeho procesního řetězce a s moderními metodami, nejnovější technikou zařízení a vysoce kvalifikovanými spolupracovníky zajišťujeme, aby bylo nakonec vše v pořádku. Aby se nic neponechalo náhodě, propojujeme veškeré know-how, které potřebujeme pro vývoj a výrobu našich prémiových skříní, ve vlastní firmě. Ať už výroba nástrojů, prototypů nebo potisku: Pouze ti, kteří dělají všechno sami, mají všechny parametry pod kontrolou.

Právě proto, že u nás každý den probíhá plně automatizovaná výroba tisíce stříkaných odlitků, provozujeme výrobnu, ve které můžeme rychle reagovat na přání zákazníků. Ačkoliv máme v našem sortimentu více než 5 000 výrobků, v posledních letech jsme značně rozšířili oblast služeb a customizingu, abychom byli schopni ještě lépe a rychleji uspokojovat individuální požadavky.

Věříme, že: Není umění vyrábět velký počet kusů standardního zboží. Neboť naše spojení kompetencí nevyužíváme pouze pro vývoj nových a stále lepších výrobků, nýbrž také proto, abychom vyřešili různé problémy našich zákazníků.

Tak jsme se etablovali jako zkušený poradce, který dokáže úkoly spojené s výrobou skříní řešit s mnoha zkušenostmi a vášní. Naše oddělení se vzájemně propojují jako články řetězu a spolupracují úzce se zákazníkem, aby se dopracovala jak rychlých, tak kreativních řešení.

Nabízíme z jedné ruky vše, co naši zákazníci potřebují, od poradenství přes vývoj a výrobu až po testování a certifikaci.

Výpis z našich četných referencí