Inovace se potkává s tradicí – let Spelsberg

Každý, kdo důvěřuje společnosti Spelsberg, důvěřuje těm nejlepším. Neboť zde najdete pevně zakotvenou kompetentnost v oblasti skříní s více než stoletými zkušenostmi.

Spelsberg je lídrem trhu s elektroprůmyslem s roky zkušeností v oblasti elektroinstalační techniky a výroby skříní.

Velká inovační síla rodinné společnosti se odráží v mnoha patentech a poskytuje řešení, která se vyznačují rychlou a jednoduchou instalací a dokáží nadchnout svou životností a snadnou údržbou. Vývojoví pracovníci přitom nezapomínají sledovat nejen stav norem, nýbrž také nové trhy a trendy v energetice a technice budov.

Výsledkem jsou výrobky a systémy, které jsou vždy o krok napřed před stavem techniky a přesvědčují chytrými detaily a přiměřenou cenou. Zejména pokud jde o bezpečnost, stanovujeme neustále nové standardy. Byly to nové výrobky jako jsou ohnivzdorné rozbočovací skříně WKE se zachováním funkčnosti nebo bezhalogenové rozbočovací skříně červené řady, se kterými Spelsberg udal nový směr a posunul instalační techniku o krok vpřed.

Podle průzkumu mezi řemeslnými provozy 90% všech zpracovatelů zná a používá výrobky od společnosti Spelsberg a je s nimi spokojeno. Společnost je s vlastními dceřinnými společnostmi a prodejními partnery aktivní po celém světě, její veškerá výroba probíhá v Německu a ve svých výrobních závodech a v dceřinných společnostech zaměstnává zhruba 450 spolupracovníků.

V současné době zahrnuje sortiment německé tradiční společnosti více než 5.000 výrobků, které jsou plošně k dispozici a patří k nim odbočné skříně, malé rozvaděče, svorkovnicové skříně, elektroměrové a průmyslové skříně.

Navíc je společnost Spelsberg známa jako kompetentní poradce, co se týče řešení náročných dotazů na téma skříní. Společnost Spelsberg spojuje veškeré, k tomu potřebné know-how pod jednou střechou, sama provádí všechny kroky od stavby prototypů přes individuální úpravu až po elektrotechnický vývoj a osazování kompletních systémů dle specifikace zákazníků.

Značka Spelsberg
Shlédnout video

Každý, kdo sází na testovanou bezpečnost a kvalitu značky, je u společnosti Spelsberg v dobrých rukou.Více o tom