Balicí servis

Individuální balení v závislosti na způsobu použití

Ne vždy jsou řešení vyráběná „ve velkém“ ta nejlepší. 

Někdy jsou pro pozdější použití potřebné zcela speciální kombinace zboží. Někdy je třeba použít u určitého zboží zvláštní velikost, která není v našem programu dodávek k dispozici. Mnoho zákazníků si přeje speciálně potištěné kartony, speciální rozměry nebo etikety, se kterými si vlastní logistika umí velmi dobře poradit. 

Ať už jsou Vaše požadavky jaké jsou: Chceme Vám usnadnit práci, jak je to jen možné a udělat vše proto, abyste mohli naše skříně používat téměř bez vynaložení sil. 

Proto Vám nabízíme balicí servis, který dokáže vytvořit balení na míru a který až po balení panelů dodává přesně takové speciální kartony, balicí jednotky nebo popisování, které/á pro Vaši práci denně potřebujete. 

Naši specialisté přes logistiku se s Vámi rádi sejdou již v nabídkové fázi příslušného projektu, aby do detailu definovali Vaše požadavky. 

Nejdůležitější je přitom vždy otázka, jak chcete naše produkty následně používat: 

Chtěli byste zboží použít při další montáži?

Pak Vám zboží na vyžádání dodáme také zvlášť a samostatně zabalené. Tím odpadá pracné vybalování a další zpracování může začít okamžitě.

Chcete díl připravený k okamžitému připojení, prodat sami někomu dalšímu?

Převezmeme značení etiket dle Vašich požadavků a zboží zabalíme do Vašich vlastních kartonů. Tak ušetříte procesní náklady a plně se můžete soustředit na svou hlavní obchodní činnost. 

Logistika podle Vašich požadavků!

Známe Vaši obchodní činnost a víme, jak důležité je pro Vás používání našich výrobků přesně podle Vašich zadání. Ozvěte se nám, abychom Vám mohli Vaši práci i nadále usnadňovat. Typické požadavky zákazníků v této oblasti jsou:

  • víko a spodní díl dodávány zvlášť
  • kartonáž pouze přiložena
  • různé dodací adresy pro polotovary
  • balení do cizích kartonů nebo kontejnerů