Digitální tisk

Po mnoho let je tamponový tisk nebo gravura oblíbeným způsobem popisování skříní. Tyto metody jsou však obtížněji použitelné v případě, čím jemnější jsou detaily, které mají být prezentovány. Limitů osvědčených metod se dosáhne nejpozději tehdy, jakmile jde o barvu. 

Již po několik let nabízíme proto našim zákazníkům možnosti digitálního tisku, aby bylo možné opatřit naše skříně komplexnějšími speciálními nápisy nebo speciálním designem. 

Co se týče designu, lze zde vytvořit vše, co je známo z konvenčního čtyřbarevného tisku: 

Výrazné provedení, široká škála barev, přechody barev a dokonce i tisk obrázků. Z jednoduché, nenápadné standardní skříně je originální kus, který hned upoutá pozornost. 

Naši odběratelé si zde často přejí mít vytištěné podrobné vysvětlivky vztahující se k přípojkám a montovaným komponentám. Mnoho našich zákazníků využívá digitální tisk k tomu, aby zde kdykoliv nalezli svůj vlastní Corporate Design. Lze provádět také potisky, které vystihují pozdější aplikační prostředí - např. fotografie pláže a vln pro používání v bazénech. Ať už jsou nápady extravagantní jak chtějí – máme k tomu k dispozici technické možnosti a rádi je realizujeme. 

  • maximální vytištěný obrázek 300mm*420mm 
  • Vícebarevný tisk 
  • vhodný pro malé série nebo vzory
  • Lze provést přechody barev