Prázdná skříň pro průmyslovou oblast

Jsme dlouholetí specialisté v oboru výroby skříní a elektro a nabízíme Vám velký výběr různých typů prázdných skříní vhodných pro průmyslové použití. Oblasti použití řešení skříní jsou velmi různorodé. Ať už vyrábíte výrobky pro průmysl nebo hledáte speciální řešení pro provozní techniku a techniku zařízení - více než 1.000 různých variant skříní umožňuje uspokojit téměř každou potřebu. Naše výrobky se používají například v měřicí, regulační a řídicí technice, v telekomunikační technice a ve strojírenství a ve stavbách zařízení.

Ať už vyrábíte výrobky pro průmysl nebo hledáte speciální řešení pro provozní techniku a techniku zařízení - více než 1.000 různých variant skříní umožňuje uspokojit téměř každou potřebu. Naše výrobky se používají například v měřicí, regulační a řídicí technice, v telekomunikační technice a ve strojírenství a ve stavbách zařízení.

Prázdná skříň z plastu a hliníku

Naše plastové skříně jsou vyráběny z polystyrenu, ABS nebo z polykarbonátu vyztuženého skelnými vlákny. Pro speciální oblasti, které kladou vysoké požadavky na odolnost vůči určitým chemikáliím, jsou k dostání provedení z hliníku. V závislosti na variantě výrobku vykazují naše průmyslové skříně stupně ochrany IP65, IP66 nebo IP67 podle DIN EN 60529, tzn. že jsou prachotěsné, přinejmenším chráněné proti tryskající vodě a popřípadě proti dočasnému ponoření. Jsou k dostání v mnoha velikostech a volitelně s hladkými nebo předlisovanými metrickými vylamovacími otvory a modulárními nástroji. Kromě velkého výběru příslušenství jako jsou montážní desky, sady závěsů a různé typy normalizovaných lišt nabízíme dodatečný servis v podobě řešení odpovídajících individuálním požadavkům zákazníků pro naše standardní výrobky.

Úprava podle individuálních požadavků zákazníků

Jelikož se u nás snoubí veškeré kompetence od vývoje přes stavbu prototypů, testování a certifikaci až po výrobu nástrojů a tovární výrobu, vyznačuje se společnost Spelsberg především individuálním zpracováním různých řešení skříní. Přitom lze provádět potisky krytů a speciální povrchové úpravy, jakož i dodatečné otvory nebo závity - a sice již od malého množství kusů. Jak za tyto úpravy, tak za stavbu prototypů odpovídá naše speciální zakázkové oddělení. Ptejte se nás na naše různé možnosti úprav v této oblasti!

Naše vlastní zkušební laboratoř s akreditací VDE a UL

Jsme společnost specializovaná na zpracování plastů a výrobce skříní s dlouholetou zkušeností disponující elektrotechnickými odbornými zkušenostmi v oblasti elektroinstalačního materiálu. Tak můžeme provádět odpovídající testy nejen ve vlastní zkušební laboratoři s akreditací VDE a UL, nýbrž také přímo v místě u zákazníka. Tato akreditace je zárukou průběžného udržování vysokého a rovnoměrného standardu kvality našich výrobků a služeb.

Praktická data CAD ke stažení

Podrobná technická data týkající se rozměrů, materiálů a dalších vlastností jako je stupeň ochrany a chování při požáru jsou uvedeny na jednotlivých výrobních stránkách. Navíc jsou Vám tam po provedení rychlé registrace na můjSpelsberg k dispozici ke stažení data CAD jednotlivých prázdných skříní. Pomocí praktických náhledů 3D je Vám předem umožněno prohlédnout si skříně s milimetrovou přesností a můžete je využít v rámci vývoje Vašich výrobků.

Profesionální poradenství a podpora projektů

Pokud budete mít další dotazy ohledně našich řešení skříní, neváhejte nás kontaktovat. Naši zkušení spolupracovníci jsou Vám kdykoliv k dispozici také v případě konzultací ohledně mnoha individuálních možností využívání prázdných skříní. Zjistíte, že jsme velmi dobře obeznámeni se speciálními potřebami konstruktérů, vývojových pracovníků, techniků a zákazníků. Využívejte našich více než 100 letých zkušeností coby specialistů ve výrobě skříní!

Váš přímý kontakt s našimi specialisty

Váš požadavek na Spelsberg
Vaše údaje (* povinné)
Údaje o společnosti
Vaše zpráva Spelsbergu