Nástrojová konstrukce

Vynikající kvalita - díky dobrým spolupracovníkům

Pokud chcete dodávat vynikající kvalitu, nesmíte šetřit na přídavných ingrediencích. Spelsberg nepřenechává nic náhodě a k provádění všech kroků procesního řetězce má k dispozici kvalifikované spolupracovníky. Ať už se jedná o nástrojovou konstrukci nebo výrobu nástrojů - všude pracují odborní pracovníci, kteří jsou schopni rozvíjet své vlastní nápady a dokáží je pečlivě i ekonomicky realizovat. To spoří čas a zajišťuje obvykle vysokou kvalitu Spelsberg. 

Ve výrobních závodech Schalksmühle a Buttstädt se používají nejmodernější, výkonná obráběcí centra a stroje. Používají se zde nové metody jako je dvoukomponentové vstřikování nebo termoplastické vypěňování.

Vynikající kvalita díky dobrým spolupracovníkům

Kompletní proces customizingu od návrhu až po certifikovaný sériový model probíhá ve společnosti v hlavním výrobním závodě v Schalksmühle. Spolupráce mezi jednotlivými specialisty a odděleními se tak výrazně zjednodušuje. Přitom do sebe jednotlivé pracovní kroky perfektně zapadají jako ozubená kolečka. Jsou tak zaručeny nejlepší výsledky v nejkratším čase. 

Na začátku každého jednotlivého projektu se vývojoví pracovníci a zákazníci sejdou u jednoho stolu, aby společně přesně definovali všechny požadavky kladené na řešení, které je třeba vyvinout a aby následně vytvořili první, trojdimenzionální model CAD. Zde je položen základní stavební kámen úspěchu, neboť pouze tehdy, pokud jsou od prvního stupně vývoje řádně dohodnuty všechny detaily, se na konci dosáhne dokonale vypilovaného výrobku.