Montáž konstrukčních skupin

Vše z jedné ruky

Na základě našeho rozsáhlého standardního programu vyvíjíme exkluzivní řešení, která jsou vytvořená na míru Vašim speciálním aplikacím. Díky standardizovaným systémovým konstrukčním dílům můžete Váš kompletní systém kombinovat zcela individuálně. 

Typické montážní úkoly v této oblasti:

  • Konfekcionování podle požadavku zákazníka, např. propojení, připojovací spoje, těsnění, kontaktní lišty, atd.
  • Kombinování rozvodných zařízení, např. jističů vedení, zásuvek Schuko, plošin, výkonových odpojovačů, přepěťové ochrany

Montujeme Vaše konstrukční skupiny a nosič konstrukčních skupin, provádíme pro Vás i jejich montáž. Na vyžádání provádíme propojení a osazení všech částí za účelem vytvoření kompletně sestaveného systému tak, abyste se mohli později starat již jen o vestavbu. Náš personál vyškolený v oblasti elektrotechniky přitom důsledně zajišťuje vysokou kvalitu.

Výroba malých sérií

Abychom mohli naše zákazníky co nejlépe podpořit, vytvořili jsme i pro malé speciální zakázky možnost, která je obzvláště rychle a levně realizovatelná ve vysoké kvalitě, obvyklé pro Spelsberg. Za tím účelem jsme nově přeorientovali naše procesy a nemůžeme se spoléhat pouze na nejmodernější výrobní procesy a obráběcí centra. Navíc je Vám k dispozici kompetentní a angažovaný tým, který dokáže pružně realizovat individuální požadavky. Všichni specialisté přitom dokáží ruku v ruce překračovat hranice jednotlivých oddělení, komunikují napřímo a mohou v případě potřeby dokonce bezprostředně využívat vlastní firemní zkušební centrum. To šetří nejen čas – ale také nervy! 

Konečná kontrola

Předtím, než hotový díl opustí náš výrobní závod, podrobuje se vizuální kontrole, u kompletních zařízení nebo na vyžádání se také provádí kontrola funkčnosti elektrického systému. Konečné kontroly elektrického systému lze provádět ve formě vizuálních kontrol, měření průchodnosti, testu izolace a měření ochranných vodičů. 

Tak zajišťujeme, aby obvykle vysoká kvalita Spelsberg byla zaručena i u předmontovaných, částečně zapojených skříní nebo u skříní připravených k okamžitému připojení.