Výroba rozvodných zařízení

Komplexní servis a kompetentní poradenství včetně

Rozvodná a řídicí zařízení od společnosti Spelsberg se používají po celém světě. Naše řešení jsou nezávislá na oborech a využívají se například v automobilovém průmyslu, dřevoprůmyslu, olejářském průmyslu nebo v plynárenství. Výroba nízkonapěťových rozvodných zařízení do 1.250A probíhá tak, že je v místě Schalksmühle úzce konzultována kvalifikovaným personálem a zákazníkem. 

Plánování projektu a poskytování materiálu zákazníkem je možné, ale může být provedeno také prostřednictvím našich interních oddělení. To minimalizuje náklady na plánování a pořizování ze strany našich zákazníků. Obdržíte řešení připravená k okamžitému připojení a profitujete z naší spolehlivé dodavatelské sítě. I u přikoupených komponent používáme pouze špičkovou kvalitu, která odpovídá našim vysokým nárokům. 

Naši zákazníci si váží obzvláště velké flexibility a spolehlivého dodržování termínů. 

Vaše kontaktní osoba pro rozvodná zařízení Iso

U rozvodných zařízení je třeba dbát na mnoho detailů. Kvalifikovaní elektrikáři ze společnosti Spelsberg Vám zde pomohou najít optimální řešení. Nabízíme širokou škálu typů od modulárního systému rozvodných zařízení GTi-ISO přes samostatné skříně s pojistkami a výkonovými odpojovači (AKi) až po malé rozvaděče pro sériově instalované vestavné přístroje. To umožňuje vysokou flexibilitu při výrobě rozvodných zařízení a rozvodů pro centrální a decentrální zásobování energií. 

Hardwarem však naše nabídka ještě zdaleka nekončí: Využijte také náš komplexní servis, co se týče rozvodů a rozvodných zařízení. Náš plánovací nástroj pod názvem „TreeCad Spelsberg Assistent“ Vám pomáhá při vytváření schémat zapojení, schémat připojení svorek nebo montážních výkresů. Naši kvalifikovaní elektrikáři jsou Vám kdykoliv k dispozici na místě i po telefonu. Vaše poptávky můžete poslat také našemu technickému oddělení. Vaše údaje budou zpracovány v tomto oddělení. Tak získáte zaručeně v nejkratším čase přesně takové výrobky, které potřebujete: prázdné skříně, předmontované, částečně zapojené nebo připravené k okamžitému připojení.

Využijte naše know-how

Využijte naše know-how a náš servis od první poptávky až po zrealizování dodávky:

  • Projektování
  • Vývoj prvních návrhů, vytvoření schémat zapojení, výběr správné kombinace skříní v úzké spolupráci se zákazníkem
  • Převzetí výrobních výkresů zákazníkem
  • Montáž rozvodného zařízení našimi odbornými pracovníky podle aktuálních norem