Stabile Elektrizität bei herausfordernden Witterungsbedingungen, Abox schützt Elektronik vor Hitze, Feuchtigkeit, Staub, sicherer Flugverkehr durch die Spelsberg Abox Abzweigdose

V každém počasí

Na letišti Schiphol v Amsterdamu, které je pátým největším letištěm Evropy, musí elektrická instalace fungovat za každého počasí. Neboť letový provoz má být pokud možno co nejdéle udržován i při špatných klimatických podmínkách. Spojovací krabice od společnosti Spelsberg spolehlivě chrání venkovní elektrickou instalaci.

Bezpečné vzlétání letadel nebo jejich bezpečné přistávání je ve velké míře závislé na vnějších vlivech. A ani na elektrickou instalaci, která je nainstalovaná pod širým nebem, nesmí mít žádný vliv vítr ani počasí. Na letišti Schiphol byly proto nainstalovány krabice Abox-i od společnosti Spelsberg – všude tam, kde nesmí pronikat žádná vlhkost. Krabice se stupněm ochrany do IP 65 není jen odolná proti UV záření a proti povětrnostním vlivům, nýbrž se vyznačuje také tím, že je nesnadno vznětlivá a odolná proti nárazům a je nerozbitná. Na to se lze spolehnout.